Верхня та нижня тяга для лави Marbo Sport MS-W102 – це ще одна пропозиція аксесуарів для лав Marbo Sport з лінії Semi-Pro. Це доповнення перетворює кожну лаву з цієї лінії на тренажер для всього тіла, що забезпечить безпечне та різноманітне тренування багатьох груп м'язів.
Тяга працює плавно і безшумно за рахунок двох підшипникових напрямних коліс, встановлених на двох пластикових напрямних.
Нижня тяга має регулювання висоти у двох положеннях, завдяки чому її можна налаштувати під будь-яке зростання користувача.
У комплекті ви отримуєте все необхідне, щоб відразу почати з вправи: верхня і нижня тяга для лав Semi-Pro, сталеві троси з гаками, що защіпаються, гумові бампери, фіксатори, пружинні затиски і довгий стрижень MH-C001.
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Місце для дисків | 2 штдіаметр 25 ммдовжина 20 см |
| Троси | 2штсталь |
| Основні характеристики | |
| Вага | 10,9 кг |
| Висота | 197 смз лавою MS-L101 - 215-230 смз лавою MS-L102 - 212-227 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 46 см |
| Карабіни | 1 шт |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Направляючі колеса | 3шт на підшипниках |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Semi-Pro |
Немає відгуків про цей товар.