Твістер Marbo Sport MP-U201 із лінії Professional – це комплексна станція для тренування косих м'язів живота. Пристрій складається з двох незалежних позицій:
Завдяки такому рішенню на обладнанні можуть працювати дві людини одночасно!
Всі елементи, що обертаються, встановлені на несучих модулях, що забезпечує тиху і комфортну роботу пристрою.
Зверніть увагу на короткі втулки, які розташовані по обидва боки платформ у твістері. Вони дозволяють додати додаткове навантаження (диски) підвищення рівня складності вправ.
| Висота | 153 см |
| Ширина | 84 см |
| Довжина | 162 см |
| Вага | 52 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Використовувана поверхня | 1,30 м 2 |
| Конструкційний профіль | 80 x 40 x 3 мм |
| Тип навантаження | на вільну вагу |
| Колір |
|
| Артикул | MP-U201-k2t4 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Варіант | чорний |
| Займана площа | 1,30 м² |
| Колір рами | чорний матовий |
| Конструкційний профіль | 80 x 40 x 3 мм |
| Різновид | Мультистанція |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Основні характеристики | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 153 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 162 см |
| Додаткові характеристики | Блокування нігВтулки для навантаження (дисків)Тиха роботаРифлені платформиЗручні ручки |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний |
| Колір оббивки | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Особливості | Регулювання ніжок |
| Призначення | Для м’язів преса |
| Розміри | 162 х 84 х 153 см |
| Серія | Professional |
Немає відгуків про цей товар.