Marbo Sport MFT-A002 – це набір запобіжних упор, призначених для встановлення на стійках у функціональній тренувальній рамі FT, від польського бренду Marbo Sport.
Страхувальні упори Marbo Sport MFT-A002 дозволяють безпечно та надійно піднімати та опускати штангу та амортизувати її падіння під час тренування.
Система кріплення дозволяє швидко змінити положення упор на головній стійці. Монтаж MFT-A002 полягає в тому, щоб вставити штифт у монтажний отвір стійки та повертати ручку до її фіксації.
Поліамідна пластина поглинає та заглушує удари штанги та захищає руки від подряпин.
| Артикул | MFT-A002 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 11,8 кг |
| Висота | 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 59 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.