Страхувальні ремені Marbo Sport MFT-A015 – це захисний пристрій, призначений для встановлення на функціональній рамі FT.
Страхувальні ремені забезпечують простий та надійний захист пристрою та людини, яка практикує навіть під час найважчих тренувань.
Система кріплення дозволяє швидко змінити положення ременів на головній стійці. Складання ременів складається із вставки штифта в монтажний отвір стійки та блокування гака на болті.
| Артикул | MFT-A015 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Профіль конструкційний | листова сталь 6 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 121 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.