Стійка під гантелі Marbo Sport MF-S002-1 – це професійне обладнання, яке знайде застосування у будь-якому тренажерному залі. Завдяки йому у Вашому клубі запанує мир та порядок.
Стійка для гантелі MF-S002-1 заснована на потужному профілі 100 х 50 мм , завдяки якому вона витримує до 400 кг ваги . Ви можете поставити 10 гантелі на підставку.
Підставка складається з сегментів, які можна об'єднати в будь-яку довжину. Базовий елемент довжиною 129 см, важить 67,5 кг та має місце на 10 гантелей.
На кожній із двох полиць стійки є 5 гумових подушок для гантелей. Вони були зроблені з твердої гуми, яка захищає стійку та гантелі від пошкоджень.
Конструкція стійки виготовлена з товстого металевого листа 4 мм, що забезпечує максимальну міцність та безпеку під час укладання гантелі.
| Основні характеристики | |
| Вага, кг | 67.5 |
| Висота | 91 см |
| Довжина | 73 см |
| Додаткові характеристики | На кожній із двох полиць стійки є 5 гумових подушок для гантелей. |
| Клас | Професійні |
| Колір | Антрацит |
| Профіль | 100 x 50 x 3 мм |
| Розміри | 91х 129 х 73 см |
| Тип1 | Аксесуари |
Немає відгуків про цей товар.