Стаціонарна тяга з сидінням Marbo Sport MS-W101 із серії Semi-Pro – це комплексний пристрій для тренування м'язів спини, на якому ви можете тренуватися як на професійному обладнанні у тренажерному залі.
Завдяки 8 напрямним підшипниковим колесам тяга працює плавно і тихо.
Система проведення троса дозволяє тренуватися на верхній та нижній тязі без кріплення додаткових тросів.
Тяга MS-W101 оснащена гумовими відбійниками, які зменшують вплив навантаження, що повторюється. Це усуває ризик пошкодження пристрою та збільшує термін служби усієї системи.
У комплекті ви отримуєте все необхідне, щоб відразу почати тренуватися: стаціонарна тяга, сталевий трос з карбінами та гумовими відбійниками, сидіння, платформу для ніг та ручку для тяги MH-C001 .
| Артикул | MS-W101 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Займана площа | стаціонарний |
| Конструкційний профіль | 50 x 50 x 2 мм |
| Місце для дисків | 2 штдіаметр 25 ммдовжина 20 см |
| Різновид | Мультистанція |
| Співвідношення зусилля | верхня тяга 1 до 1нижня тяга 2 до 1 |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Троси | 2штсталь |
| Основні характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 210 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 171 см |
| Додаткові характеристики | Напрямні колеса на підшипникахРозмістити тягарці можна на двох втулках діаметром 25 мм і довжиною 20 см коженДва пружинних затискача fi25 ммГумові ніжкиРозкладне сидінняТримач аксесуарів |
| Карабіни | 3 шт |
| Клас | Домашні |
| Колір | Чорно - Червоний |
| Конструкція | Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Направляючі колеса | на підшипникахверхня тяга 5 штнижня тяга 3 шт |
| Покриття | порошкова фарба |
| Призначення | Для м’язів спиниДля м’язів рук |
| Розміри | 171 х 120 х 210 см |
| Серія | Semi-Pro |
Немає відгуків про цей товар.