Сполучна балка з отворами Marbo Sport 267см MFT-B267 – це конструкційний елемент, призначений для монтажу на функціональній тренувальній рамі FT від польського бренду Marbo Sport.
Балка виконує роль з'єднувача між стійками або між стійкою та стіною. З монтажними отворами можна встановити додаткові аксесуари до неї.
Установка балки здійснюється за допомогою чотирьох гвинтів кріплення, завдяки яким пристрій надійно кріпиться до конструкції.
| Артикул | MFT-B267 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм80 x 80 x 3 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 21,8 кг |
| Висота | 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 267 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.