Основна жердина 1.9 MFT-R1.9 є основним конструктивним елементом у системі функціональної підготовки FT.
Використовувані рішення
Чотири отвори для кріплення до землі
Кожна стійка має чотири отвори для кріплення, завдяки яким ви можете надійно закріпити її на підлозі в клубі або тренажерному залі.
Кріпильні отвори для аксесуарів
Кріпильні отвори діаметром 17 мм розташовуються через кожні 5 см. Змістивши отвори, можна встановити перпендикулярно фурнітуру з перепадом рівнів всього в 2,5 см.
Числове маркування наступних отворів на основній стійці дозволяє легко та просто змінити налаштування рівня аксесуарів.
Лінія FT – професійне обладнання для функціонального тренінгу
Серія Marbo FT – багатофункціональне торгове обладнання, призначене для зон функціональних тренувань у фітнес-клубах та спортивних залах.
Модульна структура дозволяє індивідуально підлаштувати клітину або оснащення під кожну тренувальну залу, а також дозволяє змінювати конфігурацію та розширювати пристрій додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії характеризуються конструкцією на основі міцного профілю 80х80 мм з товщиною стінок 3 мм. Систему FT вирізняє сучасна кольорова гама, завдяки якій обладнання цієї серії стане окрасою кожного професійного спортзалу!
| Артикул | MFT-R1.9 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Варіант | жовтий |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм80 x 80 x 3 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 18,6 кг |
| Висота | 190 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 18 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.