Лава з негативним нахилом Marbo-Sport MS-L106 – зробить ваші заняття у спортзалі чи вдома ефективнішими.
Лава MS-L106 обладнана сучасною та зручною оббивкою товщиною до 5 см, яка ідеально пристосовується до форми тіла завдяки двом видам пінок армованих додатковим шаром матеріалу.
Лава дозволяє регулювати кут нахилу спинки в 13 рівнях, у тому числі 11 позитивних та 1 негативний. Таке рішення дозволить вам тренувати м'язи грудей під різними кутами. Завдяки цьому, Ваше тренування буде ще ефективнішим! Сидіння регулюється в 3 рівнях, тому ви можете ідеально підігнати кут спинки сидіння. Правильно розташоване сидіння забезпечить вам стабільне становище під час тренування.
Marbo-Sport MS-L106 має тримач для парти скотту, тяги або пристрої для тренування ніг. За допомогою цих аксесуарів ви зміните її на універсальний тренажер для комплексних тренувань в домашніх умовах. Ця модель є ідеальним вибором для людей, які мають обмежений простір.
| Висота (лави) | 52 см |
| Висота (стійки) | 130 см |
| Ширина | 123 см |
| Довжина | 146 см |
| Вага | 37,2 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Регулювання спинки | 13 рівнів |
| Регулювання сидіння | 3 рівні |
| Конструкційний профіль | 50 x 50 x 2 мм |
| Матеріал | польська сталь |
| Артикул | MS-L106 |
| Конструкційний профіль | 50 x 50 x 2 мм |
| Різновид | Лави для жиму |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Основні характеристики | |
| Вага | 37,2 кг |
| Висота | лава 52 смстійки 130 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 146 см |
| Клас | Домашні |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Матеріал | сталь |
| Модель | MS-L106 |
| Покриття | порошкова фарба |
| Призначення | БагатофункційніДля мʼязів грудейДля мʼязів спиниДля мʼязів рукДля мʼязів плечей |
| Регулювання сидіння | 3 позиції (14°, 26°, 38°) |
| Регулювання спинки | 13 позицій (-13°, 0°, 14°, 22°, 29°, 35°,41°, 46°, 52°, 57°, 63°, 69°,76°) |
| Розмір | MS-L106 |
| Розміри | 146 х 123 х висота стійки 130 смЛави 52 см |
| Серія | Semi-Pro |
Немає відгуків про цей товар.