Лава Marbo-Sport MS-L110 обладнана сучасною та зручною оббивкою товщиною до 5 см, яка завдяки оптимально підібраній жорсткості ідеально адаптується до форми тіла. Зверніть увагу на нові фіксатори для ніг, це нова якість. Вони виготовлені за новою технологією з піни EVA спіненого кополімеру, матеріалу дуже міцного і з високим ступенем амортизації. Діаметр 8 см, забезпечує комфорт та безпеку тренування.
Сталева конструкція із гнутих профілів була ґрунтовно модернізована. Виготовлена із міцного профілю 50x50x2 мм. Гнуті профілі призводять до меншої кількості профільних з'єднань і, отже, більш високої міцності конструкції. Для стійкості та міцності основи використовується система болтів Quadro на основі гвинтів. Усі металеві елементи були пофарбовані порошковою технологією, яка гарантує бездоганну якість поверхні.
Максимальне навантаження: 250 кг
| Висота | 66 см |
| Ширина | 44 см |
| Довжина | 107 см |
| Вага | 17,8 кг |
| Фіксатори для ніг | 4 шт., Діаметр 8 см, EVA |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Конструкційний профіль | 50 x 50 x 2 мм |
| Матеріал | польська сталь |
| Артикул | MS-L110 |
| Конструкційний профіль | 50 x 50 x 2 мм |
| Різновид | Лави для пресу |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Основні характеристики | |
| Вага | 17,8 кг |
| Висота | 66 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 107 см |
| Клас | Домашні |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Матеріал | сталь |
| Модель | MS-L110 |
| Покриття | порошкова фарба |
| Призначення | Для мʼязів пресаДля мʼязів спини |
| Розміри | 107 х 44 х 66 см |
| Серія | Semi-Pro |
Немає відгуків про цей товар.