Силова рама Marbo Sport MS-U112 – це спеціалізоване обладнання, на якому ви виконуватимете кожну вправу зі штангою. Завдяки клітині MS-U112 ви можете тренувати м'язи рук та грудей, а також ноги, плечі та спину.
У комплекті із силовою рамою MS-U112 ви отримаєте пару міцних 3 мм сталевих запобіжних гачків, які можна швидко та зручно закріпити у монтажних отворах.
Страхова система виготовлена з товстого, цільного стрижня діаметром 25 мм, і має 13 рівнів регулювання за висотою від 43 до 163 см. Їх можна закріпити всередині та зовні клітини. Завдяки цьому рішенню ви можете налаштувати обладнання для конкретної вправи, а також вашого зростання.
Більш того, силова рама має додаткові ручки (турники) для тренування м'язів спини (шириною 120 см). Турнік комплектується зручними гумовими ручками, які забезпечать вам надійний та безпечний хват.
| Артикул | MS-U112 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Варіант | MS-U112 |
| Конструкційний профіль | 50 x 50 x 2 мм |
| Прути безпеки | 2 штдіаметр 25 мм |
| Різновид | Стійки |
| Регулювання гачків | 13 рівнів43-163 смінтервал 10 см |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Тип стійок | силова рама |
| Основні характеристики | |
| Вага | 69,4 кг |
| Висота | 211 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 137 см |
| Додаткові характеристики | Гумові ніжкиСистема страхуванняЗапобіжні гачкиТяга |
| Клас | Домашні |
| Колір | Чорно - Червоний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Призначення | Багатофункційні |
| Розміри | 137 х 125 х 211 см |
| Серія | Semi-Pro |
Немає відгуків про цей товар.