Штифти для силових стрічок Marbo Sport MFT-A022 – це прилад, призначений для встановлення на функціональній тренувальній рамі від польського бренду Marbo Sport.
Штифти MFT-A022 використовуються для регулювання опору гумових стрічок, а також можуть виконувати роль місця для зберігання аксесуарів.
Система кріплення дозволяє швидко змінити положення штифтів.
Інші аксесуари, показані на картинках, не входять у комплект .
| Артикул | MFT-A022 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Основні характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 31 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | хромування |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.