Шест-подовжувач Marbo Sport 100см MFT-A017 є структурним елементом у функціональній тренувальній рамі FT від польського бренду Marbo Sport.
Подовжувач MFT-A017 виступає як продовження основної стійки і дозволяє створювати каркас або клітину вище на 100 см .
Установка подовжувальної стійки здійснюється за допомогою чотирьох гвинтів кріплення, завдяки яким пристрій надійно кріпиться до конструкції FT.
| Артикул | MFT-A017 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Профіль конструкційний | 60 x 60 x 3 мм80 x 80 x 3 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 132 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 8 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Розмір | 100см |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.