Важільна тяга Marbo Sport MP-U229 – це спеціалізований пристрій для тренування м'язів спини, зокрема м'язів найширшого м'яза спини. Завдяки регульованому сидінню, спинці та 100 кг вантажу в стеках, кожен зможе тренуватися на пристрої, від новачка до досвідченого користувача.
Стек із можливістю розширення.
Важільна тяга MP-U228 була оснащена стеком вагою 160 кг , що складається з 16 цегли вагою по 10 кг. Це, звичайно, стандартний розмір, який ви можете розширити відповідно до ваших потреб до 160 кг .
Професійне оздоблення.
У новій версії професійної серії корпус стеків має пластикову кришку, а стеки покриті напівпрозорими пластинами з плексигласу. Завдяки цьому рішенню робота стеків стає ще тихішою, а вся машина має естетичний і привабливий зовнішній вигляд.
Система регулювання.
Регулювання сидіння та спинки виконується за допомогою практичного пружинного штифта, позначеного червоним кольором. Завдяки цьому ви отримуєте недосяжний раніше комфорт та простоту регулювання. Забудьте про металеві шпильки, ручки та напрямні. Тепер лише один рух руки відокремлює вас від встановлення оптимального положення для тренування!
| Висота | 181 см |
| Ширина | 95 см |
| Довжина | 154 см |
| Вага | машина 165 кг стек 160 кг |
| Стек | 160 кг 16 x 10 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип навантаження | вантажоблоковий |
| Використовувана поверхня | 1,5 м 2 |
| Колір | рама-антрацит оббивка - бордовий чи чорний |
| Артикул | MP-U229-k1t1 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Ваговий стек | 160 кг16 x 10 кг |
| Варіант | антрацит/бордовий |
| Займана площа | 1,5 м² |
| Колір рами | антрацит |
| Різновид | Мультистанція |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
| Основні характеристики | |
| Вага | 165 кг |
| Висота | 181 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 154 см |
| Клас | Професійні |
| Колір | БордовийАнтрацит |
| Колір оббивки | бордовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Особливості | Регулювання сидінняРегулювання спинки |
| Призначення | Для м’язів спини |
| Розміри | 154 х 95 х 181 см |
Немає відгуків про цей товар.