Важелі для вправ Marbo Sport MFT-A023 призначені для встановлення на функціональній тренувальній рамі FT, від польського бренду Marbo Sport.
Marbo Sport MFT-A023 – це пристрій, що дозволяє виконувати такі вправи, як станова тяга, лежачи на лаві або жим до грудей.
Система кріплення дає змогу швидко змінити положення ручок на головній стійці. Монтаж полягає в тому, щоб вставити штифт у монтажний отвір стійки та повертати кронштейн до його фіксації.
| Артикул | MFT-A023 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Діаметр прута | 50 мм |
| Профіль конструкційний | 80 x 80 x 3 ммлистова сталь 8 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 36 кг |
| Висота | 101 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 23 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.