Ручка для тяги Marbo Sport MH-C001 – це чудовий пристрій, що має високу якість виготовлення.
Ручка MH-C001 призначена для тренування багатьох м'язових груп. При роботі з тягою ви можете прокачати як м'язи рук, так і м'язи плечей, грудей та спини!
Вона оснащена зручними гумовими захопленнями, які становлять ідеальний компроміс між естетикою та функціональністю. Ручки виготовлені з високоякісної гуми та прикрашені фірмовим логотипом Marbo Sport . Матова, піскоструминна форма забезпечує також найнадійніший хват і чудово захищає від ковзання вологих рук.
| Артикул | MH-C001 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Різновид | Ручки для тяги |
| Основні характеристики | |
| EAN | 5901720121653 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 108 см |
| Кількість одиниць | 1 |
| Клас | Домашні |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріали | СтальГума |
| Призначення | Для силових тренажерів |
| Розміри | Довжина 108 см, Діаметр 25 мм |
| Серія | Home |
Немає відгуків про цей товар.