Нижняя тяга со стеками Marbo Sport MP-U207 из новой линии Professional для изготовления которой использовали только крепкие профили 120x60x3 мм и 80x40x3 мм, которые обеспечат максимальную прочность устройства.
| Основные характеристики | |
| Ширина | 76 см |
| Артикул | MP-U207-k1t1 |
| безкоштовно в комплекті | турнік MH-C103 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Ваговий стек | 8 x 5 кг8 x 10 кг |
| Варіант | бордовий/антрацит |
| Займана площа | 1,48 м² |
| Колір рами | антрацит |
| Конструкційний профіль | 80 x 40 x 3 мм120 x 60 x 3 мм |
| Різновид | Мультистанція |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
| Основні характеристики | |
| Вага | 136 кг |
| Висота | 205 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 194 см |
| Клас | Професійні |
| Колір | БордовийАнтрацит |
| Колір оббивки | бордовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Особливості | Регулювання ніжок |
| Призначення | Для м’язів рукДля м’язів спини |
| Розміри | 194 х 76 х 205 см |
Нет отзывов об этом товаре.