Gryf lekko łamany śrubowy to doskonały wybor dla wszystkich fanów wolnych ciężarów. Dobry wybór zarówno dla zaawansowanych sportowców как и początkujących amatorów wyciskania. Niezwykle uniwersalny gryf pozwala на wykonanie profesjonalneho тренинга и aktywizację wielu partii mięśniowych.
Co wyróżnia gryf lekko łamany śrubowy 30 мм 120 cm MW-G120L-EX-SR?
Dzięki radełkowanemu uchwytowi gwarantowany jest pewny chwyt, а что с тем idzie: тренировка с gryfem jest w pełni bezpieczny, ryzyko wyślizgnięcia si sprzętu jest minimalne. Chromowane wykonczenie zabezpiecza gryf przed korozją и porysowaniem, а также zapewnia nienaganny wygląd sprzętu. Do gryfu dołączone sd dwa gwintowane zaciski, zabezpieczone gumową podkładką uniemożliwiającą odkręcenie się w czasie тренинг.
Gryf łamany to najlepszy partner в тренинге całego ciała
Gryf jest w pełni uniwersalnym sprzętem, umożliwiającym тренинг wielu partii mięśni.
Найpopularniejsze ćwiczenia z gryfem łamanym to:
Gryf к одному z niewielu sprzętów, который может towarzyszyć Ci w całej drodze treningowej. Pierwsze treningi możesz zacząć od wyciskania samego gryfu, чтобы, w miarę zyskiwania siły, dokładać odpowiednio zwiększanie obciążenie.
Parametre techniczne:
| Основные характеристики | |
| Тип грифа | гвинтовий |
| Діаметр місця для дисків | 30мм |
| Довжина частини для дисків | 2 x 19см |
| Довжина частини для хвату | 80см |
| Затискачі | гвинтові |
| Основні характеристики | |
| Вага | ~7кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 120см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 200кг |
| Розмір | W-подібний |
Нет отзывов об этом товаре.