| Основные характеристики | |
| Ширина | 569 см |
| Артикул | MFT-RIG-07 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм80 x 80 x 3 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 336 кг |
| Висота | 291 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 137 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Functional Training |
Нет отзывов об этом товаре.