Блоковая рама Marbo Sport MP-U204 с регулируемыми ручками, для производства которого использовали только крепкие профили 120x60x3 мм и 80x40x3 мм , что обеспечит максимальную долговечность устройства. Общий вес устройства до 415 кг !
В комплект входит 2 ручки MH-C204 .
| Высота | 227 см |
| Ширина | 397 см |
| Длина | 69 см |
| Вес | рама 255 кг стеки 160 кг |
| Стеки | 32 x 5 кг |
| Максимальная нагрузка | 400 кг |
| Передаточные отношения | 1:2 |
| Конструкционный профиль | 80 x 40 x 3 мм 120 x 60 x 3 мм |
| Тип нагрузки | грузоблочный |
| Используемая поверхность | 2,74 м 2 |
| Цвет | рама – антрацит металлик |
| Основные характеристики | |
| Ширина | 397 см |
| Артикул | MP-U204-k1 |
| безкоштовно в комплекті | 2 шт турнік MH-C104 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Ваговий стек | 32 x 5 кг |
| Займана площа | 2,74 м² |
| Конструкційний профіль | 80 x 40 x 3 мм120 x 60 x 3 мм |
| Різновид | Кросовери |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
| Основні характеристики | |
| Вага | 255 кг |
| Висота | 227 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 69 см |
| Додаткові характеристики | У набір входять дві одноручні ручки MH-C204Є штанга з інноваційним дизайном, яку ми розмістили в центральній частині кросовера |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Особливості | Регулювання ручок |
| Призначення | БагатофункційніДля м’язів грудейДля м’язів спиниДля м’язів рукДля м'язів плечей |
| Розміри | 69 х 397 х 227 см |
| Серія | Professional |
Нет отзывов об этом товаре.