Mata PVC к sprzęt akości stworzony z myślą o posiadaczach domowych siłowni oraz людей lubiących uprawiać sport w domu. Jej główną zaletą jest то, что amortyzuje drgania oraz wstrząsy zapewniając izolację akustyczną w trakcie тренинга.
Wymiary maty PVC
Podstawowe parametry maty wynoszą:
Zastosowany materiał
Линия принадлежностей - новые пути к выходу
Sprzęt od Marbo to zawsze экстра możliwości. Dzięki rozbudowanej gamie różnorakich dodatków, jesteś w stanie rozbudowywać swój sprzęt, stale zwiększając jego funkcjonalność za śmiesznie niskie pieniądze. Liczą się możliwości и wiemy об этом doskonale.
Теперь wszelkie akcesoria, такие как drążki do wyciągów, modlitewniki, blokady, prasy и podesty, łączą się pod jedną banderą, tworząc nową serię Marbo Accessories.
Для того, чтобы zapewnić bezpieczeństwo Twoim klientom, sprzęt nasz został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa и zgodności z obowiązującymi normami przez Europejskie Centrum Jakości.
Rezultatem этих badań, są Certifikat Bezpieczeństwa и Top Security Certificate, которые otrzymaliśmy dla urządzeń z linii Accessories.
| Основные характеристики | |
| Ширина | 90 см |
| Артикул | 1009162 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Варіант | 180x90 |
| Поверхня | протиковзка |
| Основні характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 180 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Серія | Accessories |
| Товщина | 6 мм |
Нет отзывов об этом товаре.