Професійний тренажер для розгинання ніг сидячи MP-U234 від Marbo Sport – це спеціалізований пристрій для безболісного тренування чотириголового м'яза стегна. Завдяки регульованому сидінню, фіксатору для ніг і 120 кг вантажу в стеку, кожен може тренуватися на пристрої, від новачка до досвідченого користувача.
Заслуговує на увагу система, що використовується для регулювання положення сидіння. Рукоятка з'єднана з пневматичним штифтом, тому вам не потрібно виходити з машини, щоб налаштувати машину. Просто потягніть ручку вгору, посуньте спинку вперед або назад і відпустіть ручку.
Така велика система налаштувань машини гарантує комфорт, безпеку та повний комфорт тренування кожному користувачеві.
Машину Marbo Sport MP-U234 оснпстилі стеком 120 кг, що складається з 12 цегли, вагою по 10 кг кожен.
Така конструкція забезпечує не тільки високу довговічність, але й неймовірну естетику обробки нового обладнання.
| Артикул | MP-U234-k1t1 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Ваговий стек | 8 x 5 кг8 x 10 кг |
| Варіант | антрацит/бордовий |
| Займана площа | 1,17 м² |
| Колір рами | антрацит |
| Різновид | Мультистанція |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
| Основні характеристики | |
| Вага | 175 кг |
| Висота | 180 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 122 см |
| Додаткові характеристики | 175 кг |
| Клас | Професійні |
| Колір | Бордовий |
| Колір оббивки | бордовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Призначення | Для м’язів ніг |
| Розміри | 122 х 104 х 180 см |
Немає відгуків про цей товар.