Marbo Sport MH-A101 – це нова, покращена версія лави Скотта для тренування м'язів рук з лінії Marbo Home.
Лава Скотта MH-A101 характеризується новою більш товстою оббивкою з ергономічною округлою формою. Завдяки цьому вдалося усунути всі гострі краї пристрою, які були найбільш схильні до механічних пошкоджень під час вправ з гантелями або W-подібним грифом.
Додаткові шви оббивки та використання з'єднання двох типів матеріалів роблять його ще міцнішим і стійкішим до стирання.
Тримач для грифу оцінять усі, хто не має багато місця в кімнаті. Це невелике доповнення успішно замінить додатковий стенд! Якщо ви турбуєтеся, що ручки Вам заважатимуть під час вправи, у нас є рішення для вас – вони дуже легко демонтуються.
| Профіль конструкційний | 35 x 35 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 57 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 33 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Серія | Home |
Немає відгуків про цей товар.