Приставка для нижньої тяги Marbo Sport MS-A004 призначена для тренування з нижньою тягою. Завдяки якісній опорі для ніг, ви можете зручно прокачати м'язи спини та плечей.
Товстий профіль 40x40 мм та високоякісна сталь - це гарантія надійності та довговічності виробів із серії Semi-Pro. Наша впевненість як продукт підтверджується дворічною гарантією, яку ми не боїмося дати.
Опора Marbo Sport MS-A004 виготовлена з листового рифленого металу товщиною до 3 міліметрів. Вона підходить для будь-якої моделі тяги із серії Home та Semi-Pro.
| Артикул | MS-A004 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Конструкційний профіль | 50 x 50 x 2 мм |
| Різновид | Аксесуари для тренажерів |
| Основні характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 23 см |
| Додаткові характеристики | Рифлені ніжкиВона підходить для будь-якої моделі тяги із серії Home та Semi-Pro |
| Клас | ДомашніПрофесійні |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | сталь3 мм листова сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Призначення | Для силових тренажерів |
| Розміри | 23 х 40 х 15 см |
| Серія | Semi-Pro |
Немає відгуків про цей товар.