Одинарна поперечина Marbo Sport 48мм 110см MFT-D48-110 – це пристрій, призначений для монтажу на функціональній тренувальній рамі від польського бренду Marbo Sport.
Крім тренувальної функції, поперечина виконує роль з'єднувача між стійками або між стійкою та стіною.
Монтаж перекладини здійснюється за допомогою чотирьох гвинтів, завдяки яким пристрій надійно кріпиться до рами FT.
| Артикул | MFT-D48-110 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Діаметр турніка | 48 мм |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 ммтруба 48 x 3 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 5,7 кг |
| Висота | 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 6 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.