Навісні бруси Marbo Sport MFT-A004 – це пристрій, призначений для встановлення на клітину або функціональну тренувальну раму FT.
Завдяки продуманому дизайну відстань між поруччям звужується до полюса. Це рішення дозволяє кожному учаснику регулювати відстань між поручнями відповідно до їх індивідуальних потреб.
Система кріплення дозволяє швидко змінити стан станції на головній стійці. Складання брусів включає вставку штифта в монтажний отвір стійки і обертання ручки до фіксації.
| Артикул | MFT-A004 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Профіль конструкційний | 60 x 60 x 3 ммтруба 48 x 3 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 11,6 кг |
| Висота | 24 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 77 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.