Мета для медболу на раму Marbo Sport MFT-A003 – це пристрій, призначений для встановлення на функціональній тренувальній рамі від польського бренду Marbo Sport.
MFT-A003 служить спеціальним щитком для медболів, який допоможе підвищити точність кидків при виконанні вправ на влучність.
Мета для медболу MFT-A003 кріпиться за допомогою двох кріпильних гвинтів, щоб пристрій був надійно прикріплений до основної стійки або сполучної балки.
| Артикул | MFT-A003 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Профіль конструкційний | листова сталь 4 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 7,7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 40 см |
| Довжина | 8 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.