Для виготовлення цієї машини використовували товсті профілі 80х40 мм із стінкою 3 мм. Ці матеріали забезпечать максимальну довговічність та міцність пристрою.
Завдяки використанню незалежних важелів, машина дозволяє максимально напружувати та розтягувати м'язи під час тренування.
| Висота | 180 см |
| Ширина | 120 см |
| Довжина | 155 см |
| Вага | машина 180 кг стек 110 кг |
| Стек | 4 x 5 кг 8 x 10 кг |
| Регулювання сидіння | 4 рівні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Конструкційний профіль | 80 x 40 x 3 мм 120 x 60 x 3 мм |
| Тип навантаження | вантажоблоковий |
| Використовувана поверхня | 1,8 м 2 |
| Колір | рама – антрацит оббивка – бордовий чи чорний |
| Артикул | MP-U226-k1t1 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Ваговий стек | 4 x 5 кг8 x 10 кг |
| Варіант | антрацит/бордовий |
| Займана площа | 1,8 м² |
| Колір рами | антрацит |
| Конструкційний профіль | 80 x 40 x 3 мм120 x 60 x 3 мм |
| Різновид | Мультистанція |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
| Основні характеристики | |
| Вага | 180 кг |
| Висота | 180 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 155 см |
| Додаткові характеристики | Корпус стека має пластикову кришку, а сам стек закритий напівпрозорими пластинами з оргсклаЗавдяки цьому рішенню робота стека стає ще тихішою, а вся машина має естетичний і привабливий вигляд |
| Клас | Професійні |
| Колір | БордовийАнтрацит |
| Колір оббивки | бордовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Призначення | Для м’язів рукДля м’язів грудейДля м’язів плечей |
| Регулювання сидіння | 4 позиції |
| Розміри | 155 х 120 х 180 см |
Немає відгуків про цей товар.