Ви втомилися від вільної ваги? Вам потрібне обладнання для вправ на нижню частину тіла, яке забезпечить швидке та безпроблемне регулювання навантаження без необхідності додавати додаткові диски? Якщо це так, тоді Вам необхідно прочитати, які можливості дає цей вантажоблоковий тренажер вагою 470 кг !
Машина для жиму ногами Marbo Sport MP-U217 дозволить Вам робити всебічні вправи м'язів ніг, сідниць та литок. Вона виготовлена з квадратних профілів 100x50x3 мм та 80x40x3 мм . Тренажер оснащений значним вантажем стеків, що складаються з 16 цегли по 10 кг, що дає загальне навантаження 160 кг ! Така підібрана вага дозволить тренуватися як початківцям, так і сучасним користувачам.
Система регулювання стартового положення візка дозволяє встановити кут відхилення ніжок. Завдяки цьому візок їхатиме дуже низько, що впливає на ефективність тренування.
| Висота | 175 см |
| Ширина | 106 см |
| Довжина | 197 см |
| Вага | машина 310 кг стек 160 кг |
| Стек | 16 x 10 кг |
| Регулювання спинки | 4 рівні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип навантаження | вантажоблоковий |
| Використовувана поверхня | 2,09 м 2 |
| Колір | рама – антрацит металік оббивка – бордовий |
| Артикул | MP-U217-k1t1 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Ваговий стек | 16 x 10 кг |
| Варіант | бордовий/антрацит |
| Займана площа | 2,09 м² |
| Колір рами | антрацит |
| Різновид | Мультистанція |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
| Основні характеристики | |
| Вага | 310 кг |
| Висота | 175 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 197 см |
| Клас | Професійні |
| Колір | БордовийАнтрацит |
| Колір оббивки | бордовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Призначення | Для м’язів нігДля м’язів сідниць |
| Регулювання спинки | 4 позиції |
| Розміри | 197 х 106 х 175 см |
Немає відгуків про цей товар.