Сходи Селмона Marbo Sport MFT-A013 – це пристрій, призначений для монтажу на стійках у функціональній тренувальній рамі FT, від польського бренду Marbo Sport.
Сходи Селмона пропонує одне з найскладніших тренувань - підтягування з поперечиною, що рухається. Це завдання, що надихає, вимагає сили, спритності та координації на високому рівні.
Увага!
Рекомендуємо використовувати захисний матрац!
Конструкція рами видима на фотографіях не входить у комплект .
Ви отримуєте п'ять рівнів страховки з інтервалом у 20 см та мобільну перекладину для підтягування, закріплену сталевим шнуром.
Вміст комплекту:
| Артикул | MFT-A013 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Плита для скелелазіння | діаметр 30 ммдовжина 152 см |
| Профіль конструкційний | листова сталь 6 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 114 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 15 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарбахромування |
| Регулювання | 5 рівнівінтервал 20 см |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.