Кронштейн для дисків Marbo Sport MFT-A007 – це пристрій, призначений для встановлення на функціональній тренувальній рамі або силових лавках від польського бренду Marbo Sport.
Ви можете зберігати вільні диски на ньому, так що вам не потрібно вкладати гроші в додаткову стійку, заощаджуючи простір, призначений для вправ, та гроші.
Кронштейн MFT-007 підходить для дисків діаметром 50 мм .
Установка кронштейна виконується за допомогою двох монтажних гвинтів, завдяки яким пристрій надійно кріпиться до основної стійки.
| Артикул | MFT-A007 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Діаметр прута для дисків | 50 мм |
| Довжина частини під диски | 20 см |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 ммтруба 48 x 3 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 1,7 кг |
| Висота | 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 26 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | хромування |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.