Комбінований верстат зі стеком Marbo Sport MP-U231 – це спеціалізований пристрій для тренування м'язів рук та спини.
Робота машини ґрунтується на принципі противаги. Це дозволяє збільшити кількість спроб, що виконуються на тренажері, та підвищити ефективність тренувань. Чим більше вага накладена на стек, тим легше буде підтягти себе. Коротше кажучи, машина дозволяє поступово зменшувати тягову масу (тобто вашу власну вагу).
| Вага в упаковці, кг | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
| Основні характеристики | |
| Вага | 267 кг |
| Кількість одиниць | 1 |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | ПідлоговаНескладані |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Призначення | Для мʼязів рукДля мʼязів спиниДля мʼязів плечейДля мʼязів грудей |
| Розміри | Довжина 105 см, Висота 231 см, Ширина 126 см |
Немає відгуків про цей товар.