Силова рама Marbo Sport Power Rack Crossfit MFT-RIG-08 на основі модульної системи функціональних тренувань FT, яка дозволяє настроїти пристрій відповідно до ваших конкретних потреб та можливостей.
| Артикул | MFT-RIG-08 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм80 x 80 x 3 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 121 кг |
| Висота | 241 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 86 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.