Подвійна поперечина Marbo Sport 33/48мм 180см MFT-D3348P-180 – пристрій, призначений для встановлення на функціональній тренувальній рамі FT від польського бренду Marbo Sport.
Пристрій дозволяє тренуватися з перекладинами діаметром 33 мм та 48 мм, тому ви можете практикувати підтягування з різною інтенсивністю. Крім тренувальної функції, поперечина діє як сполучна ланка між стійками або між стійкою та стіною.
Складання поперечини здійснюється за допомогою чотирьох кріпильних гвинтів, завдяки яким пристрій надійно кріпиться до конструкції FT.
| Артикул | MFT-D3348P-180 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Діаметр турніка | 48 мм33,7 мм |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 ммтруба 48 x 3 ммтруба 33,7 x 3 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 14,3 кг |
| Висота | 40 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 6 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.