Утримувач для канату Marbo Sport MFT-A005 – це пристрій, призначений для встановлення на функціональній тренувальній рамі від польського бренду Marbo Sport.
Цей пристрій дозволяє проводити інтенсивні тренування з функціональними мотузками.
Тримач кріпиться за допомогою двох кріпильних гвинтів, щоб пристрій був надійно прикріплений до основного штиря або сполучної балки.
| Артикул | MFT-A005 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Профіль конструкційний | листова сталь 4 ммтруба 48 x 3 мм |
| Основні характеристики | |
| Вага | 2,5 кг |
| Висота | 17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 17 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | порошкова фарба |
| Серія | Functional Training |
Немає відгуків про цей товар.