Пропонуємо нові настінні бруси MS-D101 від Marbo Sport.
Вправляючись на брусах, ви можете прокачати як м'язи живота, так і м'язи рук завдяки можливості виконувати віджимання в повітрі. Ця модель призначена для монтажу стіни за допомогою 8 точок кріплення.
Бруси настінні Marbo Sport MS-D101 оснащені сучасною та зручною оббивкою товщиною до 5 см, яка завдяки оптимально підібраній жорсткості ідеально адаптується до форми тіла користувача.
Два зручні м'які підлокітники і велика спинка забезпечують комфорт під час тренування. Ручки оснащені гумовими накладками із логотипом компанії.
| Відстань між ручками | 63 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Різновид | Бруси |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Основні характеристики | |
| EAN | 5901720120083 |
| Висота | 42 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 78 см |
| Кількість одиниць | 1 |
| Клас | Домашні |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Настінна |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | порошкова фарба |
| Призначення | Для м’язів пресаДля м’язів нігДля м’язів спиниДля м’язів рукДля м’язів плечейДля м’язів грудей |
| Розміри спинки | 30 x 27 см |
| Серія | Semi-Pro |
| Тип1 | Дорослі |
Немає відгуків про цей товар.