Завдяки спеціальній конструкції турніку Marbo Sport MH-D202 2.0 можна монтувати як до стіни, так і до стелі. Щоб це зробити, достатньо відкрутити 4 болти, поміняти положення турніку і готове!
Турнік оснащений міцним утримувачем для боксерського мішка товщиною 8 мм. Вам не доведеться витрачати гроші на додатковий кронштейн.
Для виробництва турніку використовується міцний профіль 40х40 мм, що гарантує 100% міцності продукту. Продукт оброблений міцною та міцною порошковою фарбою чорного кольору.
| Артикул | MH-D202 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Відстань від стіни | 43 см |
| Відстань від стелі | 43 см |
| Займана площа | до стіни/стелі |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Різновид | Турніки |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Основні характеристики | |
| Вага | 6,7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Кріпиться до стіни та стеліПрогумовані ручки |
| Клас | Домашні |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | НастіннаСтельова |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Призначення | Багатофункційні |
| Серія | Home |
Немає відгуків про цей товар.