Остання модель брусів, закріплених на стіні, дозволяє тренувати різні групи м'язів від трицепсів, плечей, грудей до м'язів живота. Напрямні кріпляться до стіни за допомогою шурупів у 4 монтажних отворах.
Поручні пофарбовані порошковою фарбою чорного кольору, що надає їм сучасного вигляду. М'яка оббивка та досить велика спинка подбають про ваш комфорт. В оббивці використали новий внутрішній поролон з твердістю R90. Нова ергономічна форма та положення підлокітників усередину забезпечують зручну та стабільну підтримку. Ручки пластикові, нековзні та зручні.
Регульовані ручки: дана модель оснащена ручками, що регулюються в 2-х положеннях: 43 і 47 см від стіни. Це дозволяє регулювати захват по довжині рук, що забезпечує ще більший комфорт під час тренування. Регулювання виконується легко за допомогою гвинта та гайки.
В останній моделі оббивка виконана із міцної синтетичної шкіри елегантного чорного кольору. Спинка має ергономічну форму, що забезпечує ще комфортніші тренування. У комплект також входять монтажні клюшки 13 і 17, тому вам більше не потрібні інструменти для збирання самих брусів.
Розмір:
Характеристики:
| Артикул | MH-D101 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Займана площа | до стіни |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Різновид | Бруси |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Основні характеристики | |
| Вага | 8,7 кг |
| Висота | 31 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 64 см |
| Додаткові характеристики | Ергономічні підлокітникиМонтажні ключі |
| Клас | Домашні |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Настінна |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | сталь |
| Особливості | Регулювання ручки |
| Призначення | Для м’язів рукДля м’язів пресаДля м’язів грудей |
| Розміри | 64 х 68 х 31 см |
| Розміри спинки | 30 x 27 см |
| Серія | Home |
Немає відгуків про цей товар.