Машина для сідничних м'язів Marbo Sport MP-U222 – це пристрій, призначений для ефективного, комфортного та безпечного тренування сідничних м'язів.
Регулюючи висоту опори для живота, регулюючи опору для ніг та широку педаль, кожен користувач ідеально відповідатиме її розміру.
| Тип навантаження | вантажоблоковий |
| Висота | 180 см |
| Ширина | 120 см |
| Довжина | 90 см |
| Вага | машина 170 кг, стек 100 кг |
| Стек | 10 x 10 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Використовувана поверхня | 1,08 м 2 |
| Колір |
|
| Основні характеристики | |
| Колір | чорний |
Немає відгуків про цей товар.