Машина для згинання ніг у стоячому положенні Marbo Sport MF-U012 є солідним рішенням для будь-якого професійного спортзалу. На цьому пристрої ваші клієнти можуть тренувати двоголові м'язи стегна, зберігаючи повну безпеку.
Міцна конструкція машини дозволяє проводити професійне тренування з використанням величезних навантажень. Сильна та зручна оббивка, регульована підставка для ніг та чотири ручки забезпечують максимальний комфорт для користувача.
| Артикул | MF-U012-k2t4 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Варіант | чорний |
| Займана площа | 1,79 м² |
| Колір рами | чорний |
| Конструкційний профіль | 100 x 50 x 3 мм |
| Місце для дисків | діаметр 50мм |
| Різновид | Мультистанція |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Основні характеристики | |
| Вага | 139 кг |
| Висота | 130 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 124 см |
| Додаткові характеристики | Ручки покриті піноюПоліамідні втулки на навантаження (диски)Втулки розраховані на олімпійські диски діаметром 50 мм отворуГумові накладки на ніжках |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорно - Червоний |
| Колір оббивки | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Особливості | Регулювання опори для ніг |
| Призначення | Для м’язів ніг |
| Розміри | 124 х 144 х 130 см |
| Серія | Free Weight |
Немає відгуків про цей товар.