Для виготовлення цієї машини використовували товсті профілі 80х40 мм із стінкою 3 мм. Ці матеріали забезпечать максимальну довговічність та міцність пристрою.
Завдяки використанню незалежних важелів, машина дозволяє максимально напружувати та розтягувати м'язи під час тренування.
| Висота | 180 см |
| Ширина | 120 см |
| Довжина | 155 см |
| Вага | машина 180 кг стек 110 кг |
| Стек | 4 x 5 кг 8 x 10 кг |
| Регулювання сидіння | 4 рівні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Конструкційний профіль | 80 x 40 x 3 мм 120 x 60 x 3 мм |
| Тип навантаження | вантажоблоковий |
| Використовувана поверхня | 1,8 м 2 |
| Колір | рама – антрацит оббивка – бордовий чи чорний |
| Основні характеристики | |
| Колір | чорний |
Немає відгуків про цей товар.