Регульована розширювальна планка є пристроєм з діапазоном дії 65-100 см. Це дає можливість встановлювати його в рами різної ширини. Це ідеальне рішення для людей, у яких вдома мало місця для розміщення більшого обладнання.
Перевага штанги - швидке складання, що дозволяє брати її з собою, наприклад, у відпустку. Установка заснована на системі опору, що робить її простою та зручною.
Ручка вкрита піною. Він приємний на дотик, не ковзає, запобігає появі саден і мозолів на руках.
Міцна конструкція гарантує можливість тренування людини вагою до 150 кг.
Вага штанги 1,6 кг.
Матеріалом, з якого він виготовлений, є сталь, що гарантує довговічність та міцність. Пінопласт, що покриває поперечину, виготовлений з матеріалу, стійкого до пошкоджень та вологи, тому він стійкий до поту та дуже довговічний.
Як займатися поперечиною?
Підтягування в основному призначені для формування м'язів та підвищення витривалості.
Основними тренованими групами м'язів є м'язи плечей і верхню частину спини.
Щоб вправи barre були ефективними, слід пам'ятати кілька правил:
| Артикул | 1009152 |
| Бренд | Marbo Sport |
| Займана площа | До дверей |
| Різновид | Турніки |
| Регулювання ширини | 65 -100 см |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Основні характеристики | |
| Вага | 1,6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Ручка покрита поролоном |
| Клас | Домашні |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | У дверний отвір |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | сталь |
| Особливості | Регулювання ширини |
| Розміри | Ширина 65 - 100 см |
| Серія | Аксесуари |
Немає відгуків про цей товар.